Gönderim ve İade

Gönderim 
Siparişileriniz Yurtiçi Kargo tarafından ücretsiz olarak adresinize gönderilir. Gün içerisinde verilen siparişler ertesi gün kargoya teslim edilmektedir. 

Değişim ve İade
BERYHIVE ürünlerinden herhangi bir sebepten ötürü memnun kalmazsanız, teslim aldıktan sonra 15 gün içerisinde ürünü iade edebilir veya değişim talebinde bulunabilirsiniz.  
Değişim ve iade işlemlerinin yapılabilmesi için ürünlerin zarar görmemiş, giyilmemiş, yıkanmamış ve yeniden satılabilirlik özelliğini koruyor olması gerekmektedir. Bu durumlardan herhangi biri tespit edilmesi halinde ürünlerin iadesi yapılamaz.
Ürünleri göndermeden önce hello@beryhive.com adresine e-posta göndererek değişim/iade sebebinizi belirtmeniz ve iade onayı almanız gerekmektedir. E-posta yolu ile onay alınmadan gönderilen ürünlerin iade/değişim talepleri ne yazık ki geçersiz olacaktır.
Yukarıdaki koşulların sağlanması durumunda t-shirt'leri faturası ile birlikte Yurtiçi Kargo aracığılıyla ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.
 İadeniz onaylandığında ilgili tutar 1-7 iş günü içerisinde kredi kartınıza yatırılacaktır. 
 
Ayıplı Ürün
Satın aldığınız üründe ayıplı bir durum olduğunu düşünüyorsanız lütfen hello@beryhive.com adresine ayıplı olduğunu düşündüğünüz ürünün mümkünse fotoğraflarını da göndererek bizimle iletişime geçiniz.  Detaylı incelemeden sonra ürünün ayıplı olması durumunda ödeme şekline göre iadesi yapılacaktır.